AGENCIJA SARAJEVO / +387 33 236 620 

AGENCIJA SARAJEVO /
+387 33 236 620 

AGENCIJA ZENICA / +387 32 245 451

AGENCIJA ZENICA /
+387 32 245 451

Maj / Već od 330 KMGARDALAND – Verona Hotel, BUS visoka klasa, Pratilac, Organizacija

Gardaland park zabave se nalazi na pola puta između Venecije i Milana, blizu Verone i tik uz jezero Garda, pa odatle i naziv Gardaland. Zbog izuzetnog geografskog položaja i privlačnih atrakcija, Gardaland je 8. park po posjećenosti u Evropi. Svake godine ovim parkom prođe preko 3 miliona posjetitelja koji uživaju u različitim sadržajima samoga parka. Park je podijeljen u tri zone – Fantasia, Adventure, Adrenalin. Savršena prilika za porodični odmor i zabavu te priprema za nove školske pobjede! 😊

PROGRAM PUTOVANJA

DODATNE NAPOMENE

– Za otkaze putovanja od strane putnika vrijede otkazni rokovi navedeni u Uslovima putovanja, te Vas ljubazno molimo da iste pročitate! Ukoliko želite uplatiti policu Osiguranja od otkaza (u tom slučaju ostvarujete pravo na povrat), molimo da nas kontaktirate!
– Završna obavijest o putovanju se šalje 48 sati prije polaska na put (obavijest o mjestu polaska i vremenu, imenu i kontaktu voditelja putovanja).
– Agencija ne odgovara za izgubljene, oštećene ili otuđene osobne stvari putnika / ostavljene u prijevoznom sredstvu / destinaciji!
– – Agencija nema saznanja o vremenu čekanja na graničnom prijelazu niti je odgovorna za isto, te Vas molimo za razumijevanje.
– – Turistička agencija prilikom organizacije i realizacije putovanja poštuje pravila i propise ”Zakona o radnom vremenu, obveznim odmorima mobilnih radnika i uređajima za bilježenje u cestovnom prometu” kojim je između ostalog definirano vremensko zaustavljanje na odmorištima, dnevni odmor vozača, kao i maksimalno zauzeće autobusa u danu te Vas molimo na razumijevanje i suradnju!
– Upute i Opšti uvjeti putovanja za turističke aranžmane sastavni su dio programa i ugovora o putovanju. Kupovinom putovanja prihvatate navedene uvjete, stoga Vas molimo da ih pažljivo pročitate.

Cijena

PREPORUKA

REDOVNA CIJENA:

369 KM

AKCIJSKA CIJENA:

330 KM

ZA DJECU DO 11 GOD:

-10%

Za prvih 10 prijava

Pošaljite upit, naši agenti će Vas kontaktirati vrlo brzo kako biste dobili više informacija te eventualno rezervirali putovanje.

POTREBNA DOKUMENTACIJA

Putna isprava (pasoš, putovnica) biometrijska sa rokom važenja 90 dana od dana polaska na putovanje.

TERMINI

POLAZAK:
30. apr

POVRATAK:
3. maj

ARANŽMAN OBUHVATA
  • Prevoz modernim turističkim autobusom
  • 2 noćenja u hotelu sa doručkom 3* (hotel Cangrande ,Devero ili sličan)
  • Obilazak Verone
  • Noventa Di Piave Designer Outlet
  • Pratilac putovanja
  • Cjelokupna organizacija putovanja
ARANŽMAN NE OBUHVATA
  • Putno zdravstveno osiguranje 8KM po osobi (za osobe starije od 60-75 godina, 16KM)
  • Boravišna taksa 10KM za sve dane
  • Ulaznica GARDALAND 45 e
  • Doplata za 1/1 sobu 120 KM
  • Doplata za posebno sjedište u autobusu 50,00 KM (sjedišta iza vozača, sjedišta za stolom, sjedišta iza 2. vrata)